Nejnovější recenze ze sekce Podprsenkové a plavkové polotovary

• hezký dekolt
  • jednoduchá aplikace
  • bezbolestné sundání
  • neodlepují se během dne
  • vyšší pořizovací cena

S páskami Lifties jsem spokojená. Dlouho jsem sháněla neviditelnou podprsenku, kterou bych mohla použít do společenských šatů s hlubokým výstřihem na zádech. Mé zkušenosti s obdobnými produkty je veskrze negativní - buď mi vůbec prsa nedržela nebo mi bylo nošení velmi nepohodlné. Tyto pásky ale jsou jiné, prsa udrží a zajistí hezký dekolt.

• Nemusím nosit podprsenku
  • Silikonové nálepky na bradavky prosvítají přes bílé tricko

Skvělá věc, hlavně pokud nejste fanda podprsenek, nebo při nošení oblečení, při kterém je podprsenka na obtíž.
Po shlédnutí videí je aplikace jednoduchá, sundávání se sprejem jde snadno. Silikonové nálepky drží dobře, bohužel přes bílé trička jsou vidět.

• prsa udrží na požadovaném místě
  • jednoduchá aplikace

Ač se jedná o naprosto jednoduchý princip - udržení prsou na správném místě ve správné pozici - od kterého si člověk (na rozdíl od drahých a sofistikovaných neviditelných podprsenek) moc neslibuje, Lifties prostě fungují. Oceňuji jednoduchou aplikaci. Prsa skutečně drží tam, kde mají a eliminují účinky gravitace. Dokonce se mi podařilo jedním kouskem pásky o délce 25 cm udělat slušnou "push-upku". Pásky na těle nijak nepřekáží a prsa udrží na místě dlouhé hodiny. Snímání pásek také není nikterak nepříjemné.

Silikonové nálepky na bradavky 1 pár

• znovupoužitelné

• Pruznost pasek
  • Jednoducha aplikace
  • Doplnkovy sortiment - nalepky na bradavky
  • Moznost ustrihnuti si pasky dle potreby
  • Jednoduche odstraneni
  • Pokud nenalepite na prvni dobrou paska uz potom moc nedrzi a je potreba ustrihnout novou

Skvely pomocnik jak pro velka tak i mala prsa. Mala udrzi na miste, zakryje bradavky a dokaze je i zvednout do dekoltu. Citila jsem se s paskami skvele, perfektne drzely cely den i pri poceni. Aplikace byla jednoducha a pri trose sikovnosti to zvladne kazda. Jakmile nenalepita pasku na prvni dobrou, uz prilis nelepi, takze je potreba se soustredit kam chcete nalepit.

• Jednoduchost
  • Provedení

Několik pásek už jsem měla a tyto jsou velký rozdíl. Jednoduchá aplikace. Pásky vydrží i tu největší zátěž. Ve dne jsem necítila žádné odlepení a drželo vše na svém místě. Následné sundání pásek bylo také super. Většinou jsem měla problém, že sundání bylo poměrně bolestivé, ale toto je rozdíl. Super!

• Tělová barva pásky
  • Lehká aplikace
  • Prsa i tak skáčou
  • 4 až 5 použití než páska dojde

S lepicimi pasky na prsa jsem se poprve setkala se značkou Lifties. Z nápadu jsem nadšená, hlavně do šatů na svatby. Aplikace je snadná, jen doporučuji pásky aplikivat na umytou a očištěnou kůži, pásky jinak nedrží. Stačí jen přijít na svůj styl, aby prsa držela tak, jak chcete a pak už každá aplikace jde jako po másle. Na odstranění doporučuji určitě používat sprej na odstranění, který necháte chvíli působit a odstranění je pak mnohem jednodušší. I tak odstranění sice cítíte, ale není to nic, co byste holky nezvladly. Za mě produkt určitě doporučuji. Balení vydrží tak na 4 až 5 aplikací.

• Spolehlivost
  • Diskrétnost
  • Přizpůsobeni dekoltu dle výstřihu
  • Dostupné ceny
  • Nemam co vytknout

Aplikace je jednoduchá, hotovo mám již po pár sekundách. Pásky drží dekolt v požadovaném tvaru, neodlepují se. Sundaní je též velmi snadné, na pásky aplikují sprej pro odstranění a pásky jdou bezbolestně a bez podráždění pokožky sundat. Pokud nepožaduji tvarování dekoltu, ale jen zakrytí bradavek, použiju silikonovou ochranu bradavek. Vše je hypoalergenní.

• Krásně drží i větší poprsí
  • Různé barvy
  • Snadná aplikace
  • Snadné sundání
  • Na těle vydrží i víc jak 10hod
  • Silikonové krytky bradavek
  • Balení stačí max na 2x
  • Větší pocení pod výrobkem

Lifties - pásky na prsa jsou velmi milé překvapení. Krásně drží poprsí i několik hodin a dělají luxusní dekolt dle nalepení a typu výstřihu. Aplikace je velmi snadná, nejhorší je asi tvarování okrajů pásků ještě před nalepením. Komfort během nošení není tak velký, ale výsledek vypadá skvěle. Jen cena je trošku vyšší, když jedno balení stačí na 2x.

• Drží i větší poprsí

Liftes - pásky na prsa jsem zkusila, protože jsem měla šaty na ples kde se žádná podprsenka nehodila. Nanášení chvíli trvalo, ale příjemne překvapilo, že udrží i větší poprsí. Neodlepuje se po celou dobu nošení drží perfektně. Odstranění pomocí přiloženého roztoku bylo snadné a nebolestive.

• Oboustranná lepicí páska na oblečeni
  • Jednoduchost a efektivita
  • Sprej na bezbolesnté a snadné odstranění pásky
  • Tvaruje poprsi
  • Všechno
  • Není nic s čím bych byla nespokojená

Krásně drží silikonová ochrana bradavek(příště také vyzkouším textilní jednorázové ),páska v nude barvě krásně drží prsa na několik způsobů a sprej na odstranění pásky je bonus,za který jsem moc ráda,nic vás při sundavání nebolí a netahá.
Oboustranná lepicí páska na oblečení je další super věc od téhle značky teď už se nemusím bát nosit výstřih.určitě doporučuji.

• Aplikace je jednoduchá
  • Lepidlo nelepí zas tolik

Pásky nedoporučuji na opravdu velký prsa. Museli byste vypotřebovat celou rolku pásku a pak by to možná drželo. Pokud něco špatně nalepíte budete muset celý pásek sundat a začít od znova. Měla jsem i ze sheinu a řekla bych že to je dost srovnatelné až na to že tady k tomu jsou další doplňky tak to vypadá lépe. Pro malý prsa asi dobré, ale není to nic extra

• Efekt
  • Drží i větší poprsí
  • Aplikace je poměrně jednoduchá
  • Sprej na sundaní je víceúčelový- manžel ho začal používat na nohu na tejpy

Pásky drží i na větší prsa (já mám 80 D někde tedy C) nicméně mám prsa po dítěti takže dámy chápou. Aplikují se skvěle v leže. A sprej na sundání je účinný a funguje i u manžela na tejpy což oceňuje u sundavání na nohou. Tak za mě minimálně tento produkt bude mít doma stálé místo

• Vymyšlené produkty
  • Prezentace produktů
  • Balení
  • Jednoduchá aplikace

Lifties jsou první profi pásky na prsa, jinak jsem zatím zkoušely obyčejné z drogerie.
Moc se mi líbí sortiment, který nabízí, žena pořídí úplně vše, co je potřeba na letní akci s velkým výstřihem nebo holýma zádama.
Snadno se produkty aplikují, snadno se sundavají a snadno se nosí.
Já jsem spokojená

• balení
  • komfort
  • nenáročnost
  • nenapadá mě nic

Kůže zareagovala zcela v pořádku na pásky (jsou udělané z přírodních materiálů a nejsou dráždivé). Velmi oceňuji variabilitu - nalepit lze s ohledem na to, jaký vršek či šaty si zrovna vezmu. Nestalo se mi, že by se pasky odlepovaly či že by mi dráždily kůži.

Prsa se hezky zvednou a udělají pěkný tvar. Pásky nejsou pod šaty/topy vidět, takže nebudí pozornost. Samotné nošení mi taky nijak v něčem nepřekáželo. Ráda tedy doporučuji všem.

• Pocit na těle
  • Barva
  • Chránič bradavky
  • Aplikace
  • Podrážděná pokožka i na druhý den
  • Efekt

Tento produkt mi bohužel nevyhovuje. Pokud máte větší neforemné prsa, aplikace je náročná a vyžaduje docela praxi, čas a hodně pásky (já spotřebovala tak polovinu+). Není to jako klasické tejpování, protože tam musíte ty prsa namodelovat tak, aby nikde nic nelezlo ven a ještě chcete dosáhnout aspoň trochu symetrie. Když něco nalepíte špatně, páska se už odlepuje a je lepší použít nový pruh. Když už se to na oko povedlo, prsa vypadali tak o 1-2 čísla menší, jelikož jsou vlastně přilepená k hrudníku. Pocit na těle byl příjemný, ale sundávání už tak ne. I přes použití velkého množství spreje a vyčkání, aby tejpy navlhli, se ale olej nedostal pod všechny navrstvené pásky a mám podrážděnou červenou pokožku i druhý den od aplikace. Takže závěrem je Lifties dle mého vhodný buď na menší pevnější prsa anebo opravdu velkou příležitost, kdy vám nevadí pro krásu a efekt něco obětovat, ale ne na častější nošení.

• složení
  • návod
  • malé balení
  • chybí pushup efekt
  • je vhodnější na větší prsa

První pocit než si člověk zvykne, tak je potřeba opravdu vyzkoušet, ale na to jsem byla upozorněna od výrobce. První aplikace je složitější, ale není nepochopitelná, vše je v návodu nebo ve videu od výrobce. Sundání bylo bezbolestné a spíše příjemné než nepříjemné.

• Opravdu drží vše na svém místě
  • Díky roztoku se pásky snadno sundavají a navíc po nich nezůstanete mastná a ulepená.
  • Bez roztoku se mi neodlepili,zkoušela jsem to a au! ?
  • Jsou vhodné i do plavek
  • Vytváří příjemnou oporu
  • Flexibilita
  • Aplikaci musím ještě dotrénovat,ale není to chyba pásků.

Konečně pásky které dělají co mají! S klidným srdcem můžu doporučit snad úplně každé ženě co se nerada mačká a potí v podprsence, navíc v létě. Pásky vám nepovolí ani když se zpotíte navíc je to super pomocník do plavek, ano čtete správně-do plavek, pásky jsou také voděodolné. Doplňkový sortiment v podobě spreje na odstranění pásků (nezůstanete ulepená ani mastná) a fixačních pásků na oblečení ( perfektní do košil) jsou jako třešnička na dort.Někdo prostě přemýšlel prakticky a dokázal vyrobit produkt co funguje. Jiné pásky už nekoupím.

• jednoduchost použití
  • silikonová ochrana na bradavky
  • tělová barva pásky
  • oboustranné lepící pásky
  • silná vůně lepidla na páskách při aplikaci

Aplikace pásek Lifties je celkem jednoduchá a rychlá, je lepší si předem rozmyslet, jak si je nalepíte a podle toho pak nastříhat. Ochrany na bradavky jsou za mě super, velmi příjemné, krásně drží. Bála jsem se, že ty silikonové jsou zbytečně velké, ale pod samotnou páskou nejsou vůbec poznat. Pásky Lifties dobře drží (asi i lépe než klasický kinesiotejp). Jediné, co mě trochu zklamalo, je náročnější odstraňování, sprej na sundavání mi moc nepomohl a nakonec jsem si pásky sundala po namočení v teplé vodě.

JUL-POD-DOP-0030/BLA/UNI

JUL-POD-DOP-0030/BLA/UNI