Nejnovější recenze ze sekce Podprsenkové a plavkové polotovary

Protiskluzové pásky na ramínka - 20 ks

Protiskluzové pásky na ramínka - 20 ks

Ověřený zákazník EDAXO s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 18. září 2023

Zakoupeno v EDAXO s.r.o.

Protiskluzové pásky zatím fungují, neumím říci, jak dlouho vydrží

Ověřený zákazník Dárky.cz Ladislav

Přidáno: 5. září 2023

Zakoupeno v Dárky.cz

• drží perfektně oblečení i se širokým výstřihem
Ramínko na oblek

Páska na prsa s ochranou černá Výhodné balení 2v1

Páska na prsa s ochranou černá Výhodné balení 2v1

Ověřený zákazník Boops.cz Terezie

Přidáno: 22. srpna 2023

(naposledy upraveno 22. srpna 2023)

Zakoupeno v Boops.cz

• dělá krásná prsa!!
  • zakrytí bradavek
  • snadno se lepí
  • páska drží pevně a dlouho
  • materiál příjemný

Mám hodně topů, kde podprsenku nelze nosit a moje prsa jsou v nich spadlá a také lze vidět bradavky, což pro spoustu příležitostí je nevhodné. Na doporučení jsem si zakoupila ochrannou pásku od Boops a musím říct, ze plně splnila má očekávání. Páska se snadno lepí a materiál pásky je na kůži příjemný. Jsem mile překvapená, jak pěkná prsa vytvoří, vypadají úplně jako umělá! Trochu jsem měla obavy, že páska nebude moc držet, ale právě naopak, drží skvěle.

Ověřený zákazník Dárky.cz Alča

Přidáno: 21. srpna 2023

Oblečení z ramínka nepadá

• Jednoduchá aplikace
  • Mnoho využití
  • Tělová barva

Lifties jsou skvělou vychytávkou pro každou příležitost. Díky variabilitě způsobů, kterým je můžete nalepit, je opravdu můžete nosit ke každému topu a šatům, bez toho, aniž by to ostatní poznali. Velmi snadno se aplikují. Perfektně drží celý den či večer a vše zůstává na svém místě přesně tam, kde si přejete. Rozhodně doporučuji pořídit, přes léto jsem je velmi často využila.

TESCOMA Šablona pro ukládání oděvů FANCY HOME, malá - Tescoma

vhodné pro děti

Ověřený zákazník Dárky.cz Tammy

Přidáno: 18. července 2023

Zakoupeno v Dárky.cz

• Z šesti kusů se u dvou nedal zasunout háček do objímky. Jedna "pacička" se dokonce zlomila, druhou - to už jsem byla chytřejší - jsem upravila přiříznutím. Tu první jsem nakonec vlepila, ale nevím, zda udrží těžší kus oblečení.
Plastová ramínka 20 ks

Plastová ramínka 20 ks

Ověřený zákazník venda Ověřený zákazník

Přidáno: 13. července 2023

Zakoupeno v venda

• Velké množství, nízká cena

• silikonová ochrana bradavek
  • neodlepují se

Pásy Lifties výborně drží i několik hodin dokud je nesundáte pomocí ostraňovače tejpu. Nezůstávají na kůži zbytky lepidla jako u jiných pásek. Součástí balíčku i oboustranné lepící pásky na odstávající oblečení a silikonová ochrana bradavek, která lze opakovaně používat.

• dekolt v tričku a šatech
  • při pocení stále drží
  • kvalita pásek
  • pásky by mohly být delší
  • cena je vyšší
  • chybí mi podrobnější návod

LIfties pásky jsou velice kvalitní produkt, takový pomocník, který udělá krásný dekolt. Dobře drží i přes pocení, sundat je také není problém. Musíte se naučit pásky správně nalepit a vyžaduje to trochu trpělivosti, ale celkový efekt stojí rozhodně za to. Doporučuji.

• Vydržely celý večer
  • Skvělý nápad
  • Jednoduché sundání
  • Design
  • Delší učení, jak správně aplikovat
  • Páska je celkem krátká na větší prsa

Měla jsem možnost vyzkoušet sadu od Lifties, která obsahovala vše, co člověk potřebuje na krásný dekolt. Je to poprve, co jsem pásky tohoto typu zkoušela a jsem nadšená. Nemusela jsem řešit, jestli mi je vidět podprsenka v mém outfitu, prsa krásně držela celou dobu. Samotné sundavaní bylo také jednoduché, díky olejíčku. Tím, že mám větší prsa, ocenila bych více pásky, ale jinak za mě velká spokojenost.

• oboustranné pásky na oblečení
  • výdrž pásek na prsa
  • sprej na odstranění pásek
  • velké silikonové chrániče na bradavky
  • málo tutoriálů na webu

Velmi příjemně mě překvapil hlavně promyšlený balíček, který narozdíl od konkurenčních výrobků kromě pásky na prsa a chráničů bradavek obsahuje taky sprej na jednoduché odstranění pásky z kůže (což je fakt super pomocník) a dokonce i oboustranné pásky na zafixování oblečení, což se hlavně u šatů s velkým výstřihem hodí. Chrániče na bradavky jsou dost velké a zakryjou tak krásně celou bradavku a pod oblečením nejsou prakticky vidět. Páska na prsa je silná a široká a udrží tak i větší prsa a hlavně skvěle drží ikdyž se člověk potí a to je hlavní. Na webu výrobce jsou i super tipy pro lepší aplikaci, jen tutoriálů jak pásku aplikovat by mohlo být více, ale to se dá snadno dohledat jinde. Za mě paráda.

• výsledek
  • sundání
  • žádná vyrážka
  • pohodlné
  • trochu těžší nalepení

Vyzkoušela jsem Lifties pásky na prsa a paráda. Celý večer mi na akci krásně držely, udělaly hezký dekolt a sundání také nebyl problém. Jen jsem si to musela malinko nacvičit, aby to vypadalo opravdu hezky, ale za mě velká spokojenost. Co oceňuji hodně, je že pásky nedráždí kůži. Díky moc

• Sprej na odstraneni
  • Prijemna aplikace
  • Setrnost k pokozce
  • mensi rozmer ochrany bradavek

Lifties pasky na prsa se velmi snadno aplikuji a zaroven drzi. Take jsou setrne i k citlive pokozce. A to je bozska kombinace. Skvelym pomocnikem je take sprej na odstraneni. Nebojte se je pouzit i s bujnym dekoltem, ozkouseno na velikosti E :) v porovnani s produkty ze zahranicnich e-shopu je tento produkt mnohem kvalitnejsi.

• Celkově nápad je skvělý
  • Mohu si vzít šaty, pod které je těžké vybrat správný střih podprsenky
  • Dobře drží
  • Dobře se sundavají
  • Chrániče bradavek
  • Moc drahé
  • Chybí návod
  • Ekonomické (možná i ekologické?) hledisko

Dějí za testování, byla to má první zkušenost s tejpami. Mrzí mě, že k nim nebyl žádný návod, ale našla jsem tipy a triky od konkurenční firmy. Samotné tejpování trvá, než zjistíte co a jak, ale výsledek je parádní a tejpy drží. Sundavání také chvíli trvá, ale díky olejíčku jde dobře. Samotné tejpy by mohlo byla víc, na velká prsa je velká spotřeba a pak se také zvyšuje cena a už se skoro vyplatí koupit si klasickou podprsenku.

Nevýhody:
Cena (oproti klasické tejpě je mnohem vyšší)
Nedá se opakovaně využít a vzniká zbytečný odpad
Chybí návod

Výhody:
Celkově je to dobrý nápad
Dobře drží
Dobře se i sundavá
Nemusím řešit vhodný střih podprsenky
Zajímala by mě zkušenost s voděodolností pod plavkami

• Výdrž
  • Funguje
  • Voděodolnost
  • Manipulace
  • Mohlo by být více pásky

Vyzkoušela jsem tyto pásky na prsa a musím říct, že jsem byla překvapená jak drží, ikdyž se člověk zapotí, tím že jsou pásky Lifties voděodolné tak je to super varianta na léto, jen je potřeba se s nimi naučit pracovat a pak to půjde lehce. Mohu jen doporučit převážně ženám s větším poprsím.

• drží na místě
  • jednoduchá manipulace
  • udrží i větší prsa
  • příjemné
  • voděodolné
  • ocenila bych i širší variantu pásek

Lifties pásky jsou velmi spolehlivé, můžete je klidně použít i pod plavky, protože jsou voděodolné. Byla jsem trošku skeptická, protože mám velká prsa, ale dokázaly vše udržet na svém místě. Nejsou na těle nijak nepříjemné a ani se pod nimi tolik nespotíte. Za mě skvělá alternativa mnohem dražších značek.

• Opravdu drží celý den
  • Jsou pohodlné
  • Páska se nikde neodlepuje
  • Snadno se sundavají
  • Bez alergické reakce

Pásky Lifties jsou bezkonkurenční!!!! V minulosti jsem vyzkoušela různé druhy, ale žádné nevydržely tak jako tyto, buď se odlepovaly nebo jsem měla vyrážku. Ovšem tyto jsou úplný opak. Lepení je snadné, i když to první trvalo trochu déle, ale stačí jen trocha cviku a další aplikace budou rychlejší. :-) Pásky drží skvěle, nosila jsem je celý den na svatbě, kdy bylo velmi horko a potila jsem se, a přesto pásky držely jako přibité a nikde se ani na kousek neodlepily. Nepřivodily mi žádnou alergickou reakci. Při odstraňování nepoužívat vodu, ale ideálně něco mastného, já mám přímo sprej od Lifties a je to hned dole. Na večerní akci na šaty s velkým výstřihem jsem použila oboustranné pásky, které také držely celý večer oblečení na místě bez problému. Opravdu vřele doporučuji.

Zobrazuji 21 - 40 ze 310 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...16